Menü Kapat

Baret

Baret Fiyatları ve Çeşitleri

Baret Fiyatları ve Çeşitleri. Baş Koruma Ekipmanı En uygun fiyatlar ile İstanbul’da. Toptan Satış, İmalatçı Firma. Kaliteli Sağlam Dayanıklı Baretler. İstanbul.

Baret Fiyatları

Baret fiyatları satın aldığınızın ürünün kalitesine ve yapısına göre değişir. Bu da çalıştığınız bölgedeki risk alanının yapısına bağlıdır. Çok fazla risk taşıyan bölgelerde çalışıyorsanız ve başınıza her an ağır cisimlerin düşme ihtimali var ise en iyi baretleri kullanmanız önerilir. Erash baretleri bu tür işlerin hepsine uygun baş, kafa koruma ekipmanlarıdır.

Baret fiyatları, seçtiğiniz ürün sonrası belirleyeceğiniz adet miktarı ile değişir. Çünkü tekil alımlarda verilen fiyatlarımız ile toplu adetli satışlarımızdaki fiyat ortalaması arasında oldukça fazla fark gözleyebilirsiniz. Toplu baret sipariş esnasında iyi teklif almanız için adetleri de yüksek tutmanız gerekir. Bu şekilde size vereceğimiz baretlerin fiyat teklifleri size daha cazip gelecektir.

İş yerinizdeki iş güvenliği ekipmanları içinde işçi sayısı ile baret kullanımı çok daha fazlaysa ve baretleri tekil adetler olarak almak yerine toplu alımı tercih etmelisiniz. Çünkü nasıl olsa eskime veya kaybolma durumlarında işçilerinize yeni baretler vererek güvende çalışmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz belirlediğiniz baret çeşidi ve adet miktarlarını whatsapp iletişim hattımızı kullanarak bize bildirebilir ve fiyatlarınızı öğrenebilirsiniz.

Baret Çeşitleri

Baret Çeşitleri ve Modelleri

Baret modelleri ve çeşitlerinden önce şunu da belirtmek gerekir. İş güvenliği açısından baretlere başka ürünler eklenebilir. Kulakları gürültüden korumak amacıyla kullanılan kulak koruyucular barete birlikte takılabilir. Aynı zamanda kendinden baş koruyucu ekipmanlı; gözlüklü baret, yüz koruyuculu baret, kulak koruyuculu baret vb. modeller bulunmaktadır. Farklı iş kolları için üzerine lamba takılmış baret modelleri de bulunmaktadır.

Baretler

Baretler; Tasarım ve Teknik Özellikleri

Baretler abs plastik ya da polietilenden yapılmaktadır.

İş güvenliği baretlerinin dış kabuk kısımları dayanıklı ve sağlam malzemelerden yapılmaktadır.
Sıcak hava koşulları için ter bantları bulunur. Ter bantları çıkarılıp takılabilme özelliğine sahiptir.
Üzerinde yağmurlu hava koşullarına karşı yağmur kanalı bulunur. Bu sayede yağmurdan yüzü korur daha rahat çalışmaya imkan sağlar.
Baretin siperliği, minimum 4 cm, maksimum 5 cm olup, gövde ile açı görüşü engellemeyecek şekildedir.
İş güvenliği bareti ısıya, neme, tere, aside, elektriğe ve yağ gibi unsurlara karşı dayanıklı kaliteli malzemelerden imal edilmektedir.
Hava alma performansı yüksek şekilde tasarlanan 3m baret ve portwest baretlerinin çene kayışı da ayarlanabilir özelliğe sahiptir.
Her detayın düşünüldüğü baretler, eğik çalışıldığında da kafadan düşmemektedir.

Baret, iş yerlerinde çalışma esnasında güvenliğin sağlanması amacıyla baş koruma ekipmanlarının kullanılması çok önemlidir. Herhangi bir iş kazasının önlenmesi ve kaza anında oluşabilecek hasarın en aza indirgenmesi için kişisel emniyet ekipmanlarının kullanılması gereklidir.

Baret gibi çalışma güvenliği açısından son derece önemli olan ekipmanların başında başı koruma amacıyla kullanılan baretler gelir. Baret, çalışan kişilerin herhangi bir kaza anında darbelere, cisim düşmesine ve temas anında (alçak gerilimde) elektrik çarpmalarına karşı başı koruyan güvenlik (şapkası) malzemesidir.

Baret başı, vurma riskine karşı, yukarıdan düşen nesnelere karşı ve düşme sonucu oluşacak tehlikelere karşı korur. Baretler daha çok başa düşebilecek ağır cisimlere karşı koruyucu olarak düşünülse de kötü hava şartları, elektrik çarpmaları, UV ışınları gibi sorunlara karşı da koruyucudur.

Diğer İş Güvenliği Ekipmanları da dikkatinizi çekebilir;

İş Güveniği Ekipmanları : İş Montu, İş Ayakkabısı, İş Eldiveni, Toz Maskesi, Kulak Tıkacı, Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri, İş Gözlüğü, İş Tulumu, İş Botu Baret, Dikey ve Yatay Yaşam Hatları, Yüksekte Çalışma Ekipmanı. İş Güvenli: isguvenli.com / İSTANBUL

  • İş Güvenliği Ekipmanları

İş güvenliği ekipmanlarımız ile kendinizi güvende hissedin. Ekipman ihtiyaçlarınızı üretici ve imalatçı firmamızdan karşılayın. Toptan satış için fiyat teklifleri almayı unutmayın.

Sağlam dayanıklı yapıları ile tüm testlerden başarıyla geçe  ekipmanlarımız şimdi ülke genelinde bir çok sanayi merkezi ve fabrikalarda kullanılmaktadır. İş ve İşçi sağlığı kapsamında müşteri memnuniyeti ön planda tutan şirketimizle tanışın. www.erash.com.tr Erash İş Güvenliği.