Menü Kapat

İş Eldiveni

İş Eldiveni Fiyatları ve Çeşitleri

İş Eldiveni Fiyatları ve Çeşitleri. Dayanıklı, Sağlam, Kaynakçı Eldiveni, Kimyasal Eldivenler. Kesilmeyen Eldivenleri En Uygun Fiyatlar İstanbul İlinde Online.

İş Eldiveni Fiyatları

İş eldiveni fiyatları talep edilen miktara göre değişebilmektedir. Eldiven modellerimizin tamamı en üst kalitede olmakla birlikte, çalışılan alan ve eldiven çeşidine göre birim fiyatları değişmektedir.

Lakin toplu iş eldiveni alımlarda vereceğimiz fiyatlar bireysel satışlara göre oldukça fazla değişkenlik göstermektedir. İstediğiniz miktar yükseldikçe azalan fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bunun için yıllık iş eldiveni kullanım adetlerinizi belirleyerek bizden sağlıklı fiyatlar alabilirsiniz. Ürünlerimiz  ( Erash ) Markası Erataş firmamız üzerinden garantili olmak ile birlikte tüm eldivenlerimiz firmamı altında güvence altındadır.

iş eldiveni sanayi merkezlerinde ve fabrikalarda kullanımı en yoğun iş eldivenleri olarak göze çarpmaktadır. Erash iş eldivenlerinin sağlamlığı ve her koşula uygun modelleri ile, işçi ve iş verenin en çok tercih ettiği marka olarak listelere başı çekmektedir.

Erash iş eldiveni modellerimize bakacak olduğumuzda, Genel koruma eldivenleri, Kimyasal eldivenler, Kaynak ve kaynakçı eldivenleri, Çelik örgü eldivenler, Soğuk iklim eldivenleri, Antistatik eldivenler, Tek kullanımlık eldivenler olarak 7 kısıma ayrıldığını görmekteyiz.

Çalışma alanlarına göre seçeceğiniz her ERASH ELDİVEN modelleri isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

Erash iş eldivenlerinin sağlam yapısı ve uzun süreli kullanım avantajı ile elleriniz için tam koruma sağlaması, riskli bölgelerde çalışma esnasında zararlı etken maddelerden gerçekçi bir şekilde ellerinizi uzak tutması,olası en iyi eldiven markası olduğunu göstermektedir.

Erash İş Eldiveni modellerimizi inceleyerek elinize ve işinize en uygun modelleri seçerek kullanıma başlayabilirsiniz. Koruyucu eldiven fiyatlarına ise whatsapp iletişim hattımızı kullanarak müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Temsilcilerimiz ile kuracağınız iletişim sonrası istediğiniz iş güvenliği ekipmanlarının adresinize teslimini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

İş Eldivenleri Çeşitleri

İş Eldiveni Çeşitleri;

Erash İş Eldivenleri Çeşitleri

Genel koruma eldivenleri – Erash
Kimyasal eldivenler – Erash
Kaynak / Kaynakçı eldivenleri – Erash
Çelik örgü eldivenleri – Erash
Soğuk iklim eldivenleri – Erash
Antistatik eldivenler – Erash
Tek kullanımlık eldivenler – Erash

İş Eldivenleri

İş Eldiveni : Genel Koruma
Erash genel koruma eldivenleri tüm iş alanlarında kullanılmaktadır. Fakat bu tür eldivenlerin koruması yüzdesi çalışılan alana göre değiştiğinden dolayı ne kadar koruyacağına çalıştığınız alana bakarak hesaplayabilirsiniz. Genel koruma eldiveni her alanda %100 koruma sağlamaz. Bunun için doğru eldiveni seçmelisiniz. Doğru iş için doğru iş eldivenlerini seçtiğinizde elleriniz güvence altında olacaktır.

İş Eldiveni : Kimyasal Eldivenler
Erash kimyasal eldivenler eğer bir kimyasal direnç testinden (hava sızdırma testi) geçtiyse üzerine bir piktogram yerleştirilebilir. Koruyucu eldivenlerin testleri, bedeli ne olursa olsun laboratuvar koşulları altında gerçek kullanım koşullarına olası en yakın şekilde gerçekleştirilir. Kimyasal eldivenler Nitril, Neopren, Latex, PVC, Butiyl ve Vinyl gibi farklı kimyasal maddelerden oluşmaktadır. Her eldiven farklı kimyasallar için kullanılır. Boyahaneler, Kimyasal tesisler, Gıda hazırlığı, ilaç sanayi, laboratuvar ve sağlık hizmetleri gibi kimyasal risk içeren sektörlerde kullanıma uygun iş eldivenleridir. Bu eldivenleri seçerken maruz kalınan kimyasala göre EN 374 standart sonucu mutlaka kontrol edilmelidir.

İş Eldiveni : Kaynakçı Eldivenleri
Erash Kaynakçı eldivenleri yapılan kaynağın cinsini göre değişiklik arz etmektedir. Kaynak işlemlerinde açığa çıkan ısıya göre ve işlevselliğe göre eldiven tercih edilmelidir. Eldivenlerimiz iyi bir kavrama ve hareket kabiliyeti sağlamaktadır. Elektrik kaynağı, argon kaynağı, TİG, MIG ve dökümhaneler için uygun iş eldivenleridir. Bu eldivenler EN 388 mekanik risklere karşı koruyucu eldivenler standartlarının yanında EN 407 Isı dirençli eldiven standartlarına da sahip olmalıdır.

İş Eldiveni : Çelik Örgü Eldivenleri
Erash Çelik eldiven nerelerde kullanılır sorusuna verilebilecek en iyi cevap şu olacaktır. Çelik eldivenler, gıda sektöründe, et kesimhanelerinde, marangozlar tarafından tercih edilebilir. Tüm bu sektörler haricinde kesilme riskinin yüksek olduğu makineler ile çalışan tüm personel için zorunludur. Erash kesilmez paslanmaz çelik eldiven oldukça profesyonel bir çözüm olacaktır. El için maksimum güvenlik sunan Erash çelik eldiven kesilmelere, delmelere karşı sizleri korur. İş güvenliği konusunda, işveren ve çalışanların bilincinin artırılması oldukça önemlidir. Yaşanan iş kazalarının önüne geçmek için önlem kaza öncesi alınmalıdır. Yaşanabilecek herhangi bir kazanın geri dönüşü olmayabilir. Sonuçlarını düşündüğünüzde önlem almanın ne kadar önemli olduğunu daha rahat bir şekilde kavrayabilirsiniz.

İş Eldiveni : Soğuk İklim Eldivenleri
Erash soğuk iklim iş eldivenleri kullanımı neden önemlidir. İster sıcak ister soğuk sıcaklıklarla uğraşırken, iş kalitesi uygun el koruması olmadan zarar görür. Soğuk havada iş eldivenlerinin etkili olabilmeleri için suya dayanıklı olmaları, yalıtımlı olmaları – ancak el becerisini azaltma durumu olmamalı – ve vücut ısısını kaybetmekten kaçınmak için ter tutmaları gerekir. Ellerin tam olarak korunmasını sağlamak için, soğuk hava koşullarında çalışırken çeşitli faktörleri dikkate almak çok önemlidir. İşçiler için su geçirmez kış iş eldivenlerinin seçimini etkileyen başlıca etkenlerden ikisi, soğuk koşullara maruz kalma süresi ve eldivenlerde ihtiyaç duyulan yalıtım miktarıdır. Ancak, bu doğrusal bir seçim değildir; çünkü soğuk havada iş eldiveni tercihleri ​​ve ihtiyaçları kişiye özeldir.

İş Eldiveni : Antistatik Eldivenler
Erash antistatik eldiven modelleri birbirinden değişik ve farklı olmakla birlikte, özellikle statik elektrikten koruyan ürün seçenekleri, gayet makul ve avantajlı bir fırsat yaratmaktadır. Özellikle tamir, bakım, montaj ve benzeri hizmetlerde çalışan kesimin ihtiyaçları düşünülmüş, buna uygun olarak özellikle eldiven, parmak uçlarında şok dağıtıcı ve statik elektrikten koruyucu bir özellik kendini göstermiştir.

Son derece uygun bir pozisyonda karşınıza çıkmış olan Erash antistatik eldiven, kullanan kişiye çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Ticari bakımdan firmamızın ürün seçenek ve yelpazesi, sizin için kalıcı ve avantaj yaratan fırsatlar oluşturmaya devam etmektedir. Eğer kendinize yakışan ürün bütünlüğünü ve en avantajlı sonuçları değerlendirmek isterseniz, firmamızın ürettiği çözümler size bu konuda çok büyük avantajlar sağlamaya devam edecektir.

İş Eldiveni : Tek Kullanımlık Eldivenler
Erash tek kullanımlık iş eldivenleri alışveriş ortamının bulunduğu noktalarda, insanların ihtiyaç duyduğu zaman kullanılması önemli bir detaydır. Sağlık sektörü başta olmak üzere, bulaşıcı hastalıkların risk oluşturduğu koşullarda, kaliteli ürünlerle birlikte alınmış tedbirlerin çok büyük önemi ortaya çıkmaktadır. Sağlıklı ve üst yüzey kalitesi ile birlikte burada çözüm oluşturmuş ürün hassasiyeti, insanların sağlığına vermiş olduğu destek ile birlikte ön plana çıkmak durumundadır.

Erash tek kullanımlık eldivenler, kolay kullanılan, basit üretilmiş fakat işlevsel yapısı ile çözüm üretmiş ürünleri burada görmek mümkün. Tek bir seferde kullanılan ve kullan at model olarak karşımıza çıkan seçenekler, özellikle hastalık bulaşma riskini ortadan kaldıracak formüllerle birlikte insanlar için önemli kolaylıkları gündeme getirmeye devam etmektedir.

Diğer İş Güvenliği Ekipmanları da dikkatinizi çekebilir;

İş Güveniği Ekipmanları : İş Montu, İş Ayakkabısı, İş Eldiveni, Toz Maskesi, Kulak Tıkacı, Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri, İş Gözlüğü, İş Tulumu, İş Botu Baret, Dikey ve Yatay Yaşam Hatları, Yüksekte Çalışma Ekipmanı. İş Güvenli: isguvenli.com / İSTANBUL

  • İş Güvenliği Ekipmanları

İş güvenliği ekipmanlarımız ile kendinizi güvende hissedin. Ekipman ihtiyaçlarınızı üretici ve imalatçı firmamızdan karşılayın. Toptan satış için fiyat teklifleri almayı unutmayın.

Sağlam dayanıklı yapıları ile tüm testlerden başarıyla geçe  ekipmanlarımız şimdi ülke genelinde bir çok sanayi merkezi ve fabrikalarda kullanılmaktadır. İş ve İşçi sağlığı kapsamında müşteri memnuniyeti ön planda tutan şirketimizle tanışın. www.erash.com.tr Erash İş Güvenliği.