Menü Kapat

İş Gözlüğü

İş Gözlüğü Fiyatları ve Çeşitleri

İş Gözlüğü Fiyatları Ve Çeşitleri. Kaynakçı Gözlükleri, Yüz Vizörleri, İş gözlükleri. Kaynak Gözlüğü Modelleri Uygun Fiyatlar İle Toptan Satış İmalat İstanbul.

İş Gözlüğü Fiyatları

İş gözlüğü fiyatları tekil adetler söz konusu olduğunda daha önce belirlenmiş fiyatlar üzerinden satışı gerçekleştirilmektedir. Daha iyi iş gözlüğü fiyatlarına sahip olmak sizlerin ihtiyaç duyduğu adetlerin ne kadar az y ada fazla olduğu ile ilgilidir.

İş gözlü fiyatları belirtilen adetlerin çokluğuna göre değişkenlik gösterebilir. Siz adetli alımlarda ne kadar yüksek adetleri bizden teklif olarak isterseniz, bir o kadar da düşük fiyatlar ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Ürünlerimiz evet kalitelidir ve kendimizden emin olduğumuz kendi markamız ile satışını yapmaktayız. Lakin Ürün kalitesinden ziyade fiyatlarımız, satışını yaptığımız ürünü kaç tane sattığımız ile alakalı durumlar içerir.

İş alanlarınızda kullandığınız iş gözlüğü modellerini belirleyerek aylık ya da yıllık veya daha fazla süreyle kullanabileceğiniz ürün adet miktarlarını Erash satış bölümü müşteri hizmetlerimiz ile paylaşarak çok daha iyi fiyatları elinizde bulundurabilirsiniz. Dilerseniz satın alabilirsiniz.

İş Gözlüğü Çeşitleri

İş Gözlüğü Çeşitleri ve Modelleri

İş gözlüğü çeşitlerine baktığımızda kullanım alanlarına göre seçilmesini gerektiğini göreceğiz. İş gözlüklerimizin çeşitliliği her ne kadar fazla olsa da, önemli olanın doğru seçimi yapmamız gerektiğini unutmamak gerekir. Çünkü en doğru seçim en iyi sonucu verecektir. Bizim için ise sonuç önemlidir. Bu konu ise sizin için de çok önemli olmalıdır.

Erash iş gözlükleri tehlikelere karşı gereğinden fazla koruma sağlayabilir. Ancak, doğru tipte koruyucu gözlük seçmeniz gerekir. Yaygın gözlük türleri şunları içerir:

Doğrudan havalandırma: Bu gözlükler, hava akışını teşvik etmek için vücutlarının etrafında birden fazla deliğe sahiptir, bu da lens buğulanmasını azaltır. Doğrudan havalandırmalı gözlükler öncelikle çarpma koruması için kullanılır. Sıvı, toz ya da kostik buhar koruması için bu tür bir gözlük kullanmayın.

Dolaylı havalandırma: Bu gözlük türü, hava akışını artırmak için kapalı havalandırma delikleri kullanır. Havalandırmalar kapalı olduğu için sıvı sıçramasına ve toza karşı daha iyi koruma sağlarlar. Ancak kostik buharların çevresinde kullanılmamalıdırlar. Kapalı havalandırma delikleri hava akışına yardımcı olsa da, dolaylı havalandırma gözlükleri daha sık buğulanacaktır. Çift camlı ya da buğu önleyici kaplamalı modelleri aramanız tavsiye edilir.

Havalandırmasız: Bu tür bir gözlük tamamen sızdırmazdır ve havalandırma deliği yoktur. Darbeye, sıçramaya, toza ve kostik buharlara karşı mükemmel koruma sağlarlar. Havalandırma deliklerinin olmaması nedeniyle, bu gözlükler hızla buğulanma eğilimindedir; bu yüzden buğu önleyici bir lens gereklidir.

İş Gözlükleri

İş Gözlükleri ve  Kullanımı
İş gözlüğü kullanmak ya da kullanımı, sadece en iyi moda izlenimi yaratmak için yapılan bir şey değildir. Özellikle de iş dünyasında iş yerinizdeki tehlikeleri değerlendirmek için zaman ayırmak, uygun göz koruması türünü seçmenizi sağlayacaktır.

İş gözlüğü olarak doğrusunu kullanmak, şimdiye kadar verdiğiniz en iyi karar olabilir. İş güvenlik gözlükleri, darbe koruması sağlayan harika bir iş çıkarır ancak, bu rağmen bazı zayıf yönleri de vardır.

İş güvenlik gözlükleri genellikle lenslerin etrafında gözlerinizi, özellikle sıvılara ve tozlara karşı savunmasız hale getirebilecek küçük boşluklara sahiptir. Çevreleyen camlara sahip emniyet gözlükleri bile, standart emniyet gözlükleriyle aynı seviyede koruma sağlayamaz. Bunu bilmek gerekir ve sipariş verirken bu bilgilere göre bilinçli bir şekilde sipariş vermek gerekir.

Gözünüze doğru sıçrama tehlikeleri ve havada asılı toz ve uçuşan döküntülerle mücadele etmeniz gerektiğinde, emniyet gözlükleri çok iyi bir seçenek olacaktır.

İş güvenliği gözlükleri, sıkı, şekle oturan yüz contası sayesinde 360 ​​derece koruma sağlar. Koruyucu gözlüklerin iyi bir seçenek olduğu örnekler arasında metal taşlama, tozlu koşullar, kimyasala maruz kalma ve daha fazlası yer alır.

Bu şekilde oluşan olası durumların hepsinde de, yandan gözünüze yabancı bir cisim girme olasılığı normalden daha yüksektir. Yalnızca tüm göz çevresini kapatan gözlükler sizi bu potansiyel tehlikelerden koruyabilir.

Size uygun iş gözlüğü, göz koruma ekipmanını seçe bilmeniz için iş yerinizi her zaman olası göz tehlikelerine karşı değerlendirmelisiniz. Sizin için hemen aşağıda sıraladığımız riskler mevcut olduğunda emniyet gözlükleri mutlaka takılmalıdır:

Yüksek hızlı enkaz ve keskin olmayan darbeler
Sıçrayan sıvılar ve havadaki damlacıklar
Havadaki toz parçacıkları
Kostik buharlar

Diğer İş Güvenliği Ekipmanları da dikkatinizi çekebilir;

İş Güveniği Ekipmanları : İş Montu, İş Ayakkabısı, İş Eldiveni, Toz Maskesi, Kulak Tıkacı, Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri, İş Gözlüğü, İş Tulumu, İş Botu Baret, Dikey ve Yatay Yaşam Hatları, Yüksekte Çalışma Ekipmanı. İş Güvenli: isguvenli.com / İSTANBUL

  • İş Güvenliği Ekipmanları

İş güvenliği ekipmanlarımız ile kendinizi güvende hissedin. Ekipman ihtiyaçlarınızı üretici ve imalatçı firmamızdan karşılayın. Toptan satış için fiyat teklifleri almayı unutmayın.

Sağlam dayanıklı yapıları ile tüm testlerden başarıyla geçe  ekipmanlarımız şimdi ülke genelinde bir çok sanayi merkezi ve fabrikalarda kullanılmaktadır. İş ve İşçi sağlığı kapsamında müşteri memnuniyeti ön planda tutan şirketimizle tanışın. www.erash.com.tr Erash İş Güvenliği.