Menü Kapat

İş Montu

İş Montu Fiyatları Fiyatları ve Çeşitleri

İş Montu Fiyatları ve Çeşitleri. İş parkası modelleri. Sağlam dayanıklı her Koşula Uygun Fiyatlı İş Mont Çeşidi. Toptan Satış, Üretim, İmalat İstanbul

İş Montu Fiyatları

İş montu fiyatları ürün çeşidine ve kullanım alanına göre değiştiğini söyleyebiliriz. Fakat aslında asıl iş montlarının fiyatlarının değişmesindeki en büyük etken adetli alımlardır. Yüksek miktarda adetli alımlarınız olduğunda fiyatların oldukça fazla düşüşe geçtiğini göreceksiniz. İş montları çok fayda sağlayan ürünler olduğundan satışı da oldukça yüksek oranda yapılmaktadır. Faydalı ve kullanım zorunluluğu olduğundan dolayı bir çok özellikleriyle işçilerimize çok fazla yarar sağlar.

İş montu fiyatlarının yanı sıra montlarımızın bu tür özellikleri taşıması çok önemlidir. Bu ürünler yüksek görünürlüklü oldukları için bulunduğunuz ortamda daha kolay fark edilmenizi sağlar. Soğuktan korumaya karşı dirençli olması da verimli çalışmayı artıran diğer önemli bir husustur.

Kullanım alanlarının geniş olması ürünün vazgeçilmez iş güvenliği ekipmanlarından biri olduğunu kanıtlamaktadır. İtfaiyeciler, acil durum çalışanları, trafik polisleri, motosikletliler için kullanımı uygundur. İş dışında normal yaşamda da kullanılır.

Aşırı soğuk bölgelerde veya çok sis ve dumanlı bölgelerde yaşamını sürdüren insanlar da bu iş montlarına ihtiyaç duyar. Bu gibi ürünler ayrıca insanları güvenlik konusunda ayrıca bilinçlendirir ve güvenlik tedbirlerinin alınmasını zorunlu hale getirir.

İş Montu Çeşitleri

İş Montu Çeşitleri seçimi, Belirli kriterler her iş güvenlik ürününde olduğu gibi iş montu için de oldukça önemlidir. İlk olarak teknik bilgileri hakkında bilgi sahibi olmayı bilin. Daha sonra bulunduğunuz ortam koşullarını dikkatlice inceleyerek tehlikelerin farkına varın. Seçimde dikkat etmeniz gereken hususları maddeler halinde şu şekilde sıralayabiliriz:

Soğuğa Karşı Dayanıklı: Çalışma ortamınızın soğuk olması verimliliğinizi büyük ölçüde etkiler. Bu yüzden kaliteli kumaşlardan yapılmış, soğuk geçirmeyen ürünlere yönelin. İç kısmın polar malzemeden yapılması da önemlidir. Sizi sıcak tutar ve soğuğa karşı tam koruma sağlar.
Yüksek Görünürlüklü: Özellikle retro – reflective olarak bilinen malzemeden yapılmış olması oldukça önemlidir. Akşam karanlığında veya yoğun sis ve dumanın etkili olduğu bölgelerde taşıtların yayaları kolayca fark edebilmesi için retro – reflective özellikle donatılmış bir iş montu aldığınıza emin olun.

Doğru Renk: Genel olarak floresan sarı, floresan turuncu ve floresan kırmızı renkler kullanılır. Bu üç rengin birini almaya özen gösterin. Eğer kapalı bir renk seçimi yapacak olursanız fark edilmeniz aynı oranda zorlaşır ve sizleri olası tehlikelere karşı açık duruma getirir.
Yağışlara Karşı Dayanıklı: Yağmur yağması durumlarına karşı ürününüzün, yüzeyi üzerinde su tutmaz ve su geçirmez özellikte olduğuna dikkat edin.

İş Mont

İş mont kışlık ürünler için ise şu konudan bahsedebiliriz. Islak yollar ve arabalar tehlikeli çalışma koşulları yaratır. Yağmur yağdığında, özellikle kış aylarında bir sürücünün görüş açısı engellenir. Bu tehlike, eğer gece şartlarında çalışıyorsanız büyük sorunlar oluşturabilir.

İş montları bu nedenle üzerinizde her zaman oldukça iyi görünür bir iş montu bulundurduğunuzdan emin olmalısınız. Her bedene uygun güvenlik elbisesi bulmanız gelişen teknoloji ile mevcut hale gelmiştir. Bu yüzden herhangi bir şüpheye düşmenize hiç gerek yok.

İş montlarımızı kullanarak Güvenliğinizi artırabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan, sürücülere görünür olduğunuzdan emin olmak için iyi bir güvenlik tertibatına sahip olmanızdır. Tehlikeli durumlarda oluşan kazaların geneli ihmalsizlikten kaynaklanmaktadır. Kazalar en ufak bir yaralanmadan, kişiyi can kaybına kadar götürebilir. Unutmayınız ki iyi bir iş montu çalışanın bir tane bulundurması gereken, hayati öneme sahip bir iş güvenlik elbisesidir.

Diğer İş Güvenliği Ekipmanları da dikkatinizi çekebilir;

İş Güveniği Ekipmanları : İş Montu, İş Ayakkabısı, İş Eldiveni, Toz Maskesi, Kulak Tıkacı, Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri, İş Gözlüğü, İş Tulumu, İş Botu Baret, Dikey ve Yatay Yaşam Hatları, Yüksekte Çalışma Ekipmanı. İş Güvenli: isguvenli.com / İSTANBUL

  • İş Güvenliği Ekipmanları

İş güvenliği ekipmanlarımız ile kendinizi güvende hissedin. Ekipman ihtiyaçlarınızı üretici ve imalatçı firmamızdan karşılayın. Toptan satış için fiyat teklifleri almayı unutmayın.

Sağlam dayanıklı yapıları ile tüm testlerden başarıyla geçe  ekipmanlarımız şimdi ülke genelinde bir çok sanayi merkezi ve fabrikalarda kullanılmaktadır. İş ve İşçi sağlığı kapsamında müşteri memnuniyeti ön planda tutan şirketimizle tanışın. www.erash.com.tr Erash İş Güvenliği.